Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Tokarni

Numer rachunku Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Tokarni 32 8591 0007 1231 0479 9575 0001

EnglishFrenchGermanItalianPolishSpanish

2. Otwarty Puchar Krakowa w Lekkiej Atletyce -
13. Memoriał Gwiazd Małopolskiej Lekkiej Atletyki
18 czerwca 2021 - AWF Kraków

Najlepsze miejsca w zawodach zajęli :

Faustyna Romaniak – I miejsce – 500 m. ( U 12)                                                                                                                                                                                     Szymon Ziembla – I miejsce – 500 m. (U 12)                                                                                                                                                                                            Jakub Mirek – II miejsce – 500 m. ( U 10)                                                                                                                                                                                                    Paulina Zięba – III miejsce – 500 m. ( U12)                                                                                                                                                                                                    Konrad Jędrocha – III miejsce – 500 m. ( U 10)                                                                                                                                                                                             Izabela Romaniak – IV miejsce – 600 m. ( U 14)                                                                                                                                                                                         Tomasz Leśniak – V miejsce – 500 m. ( U12)                                                                                                                                                                                           Paweł Dyrcz – V miejsce – 500 m. ( U10)

2. Ogólnopolski Dziecięcy Memoriał Ireny Szewińskiej
16 czerwca 2021 - Konopiska

Na zdjęciu mąż pani Ireny Szewińskiej pan Sławomir Janusz Szewiński z uczniami naszej szkoły – uczestnikami memoriału.

Najlepsze miejsca w zawodach zajęli:

Ziembla Szymon – II miejsce - 300 m. (U 12)

Romaniak Faustyna - III miejsce - 300 m. (U 12)
Romaniak Izabela - IV miejsce - 300 m. (U 14)

Wnęk Dawid - V miejsce - 300 m. ( U 12)

Leśniak Bartłomiej - VI miejsce - 300 m. (U 14)

Mirek Jakub - VIII miejsce - 300 m. ( U 12)

Leśniak Tomasz - IX miejsce - 300 m. (U 12)

Zuzanna Jantos została Laureatką Wojewódzkiego Konkursu Tematycznego

„Polscy żołnierze w obronie wolnego świata1939 – 1940”!

W finale Zuzia zdobyła maksymalną liczbę punktów.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Na zdjęciu Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak i Zuzanna Jantos kl.6a.

5. Otwarte Mistrzostwa Tarnowa w Lekkiej Atletyce - Sokołów Awards Competitions -
6 czerwca 2021 - Tarnów

Najlepsze miejsca w zawodach zajęli:

Romaniak Faustyna - II miejsce - 500 m. (U 12)

Romaniak Izabela - II miejsce - 600 m. (U 14)
Mirek Jakub – IV miejsce - 500 m. (U 12)

Leśniak Bartłomiej - V miejsce - 600 m. (U 14)
Leśniak Tomasz - V miejsce - 500 m. (U 12)

20. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic - 5 czerwca 2021 - Bielsko Biała

Najlepsze miejsca w zawodach zajęli:

Romaniak Izabela - VIII miejsce - 300 m. (U 14)

Leśniak Bartłomiej - VIII miejsce - 300 m. (U 14)

16. Otwarte Mistrzostwa Krakowa Młodzików w Lekkiej Atletyce i 7. Otwarte Mistrzostwa Krakowa Dzieci Młodszych i Starszych w Lekkiej Atletyce - 30 maja 2021 - AWF Kraków

Najlepsze miejsca w zawodach zajęli:

Romaniak Faustyna - I miejsce - 300 m. (U 12)

Mirek Jakub – I miejsce - 300 m. (U 10) i II miejsce - 500 m. (U 10)

Jędrocha Konrad – IV miejsca - 300 m. i 500 m. (U 10)

Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Wielobojach Lekkoatletycznych
22 maja 2021 r. – AWF Kraków

Krakowska pogoda w dniu 22 maja nie była zbyt przyjazna dla najmłodszych lekkoatletów. Najlepsze miejsca w zawodach zajęli:

Romaniak Faustyna - II miejsce

Leśniak Bartłomiej – VI miejsce

Romaniak Izabela – IX miejsce

Skip to content